Photo Pixabay

DOŚWIADCZENIE

 

PORTFOLIO: Przedstawiam wycinek prezentujący moją pracę w postaci PORTFOLIO z wybranymi pozycjami książkowymi wydanymi przez wydawnictwo Fagbokforlaget V&B AS (VB Polska). Wykonywałam prace redakcyjne w zakresie: czyszczenia tekstu, kodowania, korekt, adiustacji i kompleksowego przygotowania do druku.

Pracowałam z tekstami naukowymi: literaturą medyczną, społeczną i psychologiczną, książkami z dziedziny prawa i ekonomii, a także z beletrystyką i literaturą piękną. Bieżące prace można znaleźć na moim IG.

 

WSPÓŁPRACA: Na co dzień współpracuję z Wydawnictwem Uniwersytetu Gdańskiego. Regularnie współpracuję z wydawnictwem medycznym ITEM Publishing i portalem korektorskim korekto.pl, jestem w gronie redaktorów wydawnictwa specjalistycznego Academicon.

 

POŚWIADCZENIE KWALIFIKACJI: Certyfikowany kurs korekty tekstu Zostań korektorką i PTWK oraz społeczność branżowa Klub Korektorów, gdzie systematycznie szlifuję warsztat, uczestniczę w zajęciach na żywo, eksperckich panelach wiedzy i współpracuję przy zleceniach.

Kontakt

Tropię błędy. Szkiełko i oko. Magdalena Cichowicz-Cieślak - Redakcja i korekta tekstów.

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.